Tetování vlasů

Trápí Vás úbytek vlasů nebo alopecie? Navštivte naše studio v Olomouci, kde Vám díky mikropigmentaci vlasů pomůžeme se změnou.

Úvod / Tetování vlasů

Mikropigmentace vlasů nejen pro zdravé sebevědomí

Téměř 43% českých mužů trpí částečnou nebo úplnou holohlavostí. V případě, že se řadíte mezi ty, kterým holohlavost vytváří jistý handicap, je pro Vás tetování vlasů ideálním řešením.

Ztráta vlasů s sebou bezpochybně přináší výraznou změnu vzhledu a zároveň má tak vliv na to, jak je člověk vnímám svým okolím. Díky procesu mikropigmentaci vlasů získáte i zdravé sebevědomí, které je nezbytné pro Váš spokojený život.

Jaké problémy řeší mikropigmentace vlasů?

  částečné nebo úplné vypadávání vlasů
  řídnutí vlasů na temeni hlavy
  ustupující vlasové linie z čela
  nedostatečná hustota vlasů
  jizvy a skvrny na kůži v oblasti růstu vlasů

Ukázky před a po realizaci mikropigmentace vlasů

Proč naši zákazníci využili službu tetování vlasů

Většina našich zákazníků využila nabídky tetování vlasů především za účelem atraktivnějšího vzhledu spojené s dodáním zdravého sebevědomí. Máme však zkušenosti se zákazníky, kteří naše služby využili na účelem zamaskování jizev a jiných skvrn na hlavě.

Ať už trpíte částečným či úplným vypadáváním vlasů, neváhejte se na nás obrátit pro domluvení konzultace, jsme připraveni Vám s tímto problémem efektivně a především bezpečně pomoci.

Dodání sebevědomí

Mnozí zákazníci vnímají úbytek vlasů jako handicap. Tetování vlasů v tomto případě představuje skvělé řešení.

Atraktivnější vzhled

Mikropigmentace vlasů pozitivně změní pohled na Vaši osobu, a to nejen ze strany okolí, ale i z pohledu Vašeho.

Zamaskování jizev a skvrn

Nejen samotný nedostatek vlasů, ale i nepěkné jizvy a skvrny na kůži mohou být důvodem navštívit naše studio.

Náhrada za transplantaci

Mikropigmentace představuje bezpečnou alternativu k transplantaci vlasů – žádné stehy, jizvy a především nižší finanční náklady.

Odstranění pigmentu laserem

Efektivní odstraňování tetovacího pigmentu bez zjizvení či poškození pokožky. Tečky pigmentu jsou odstraňovány intenzivními pulsy světla produkované laserem. K zákroku používáme impulzní laser s možností přepínání na různé vlnové délky. Laserové pulsy odstraňují pigmentové tečky lokálně, aniž by poškodily okolní pokožku.

Zákrok trvá pouze několik minut a výsledek je 100%.