Co je to mikropigmentace

Implantace organického pigmentu pro docílení imitace oholené hlavy.

Úvod / Co je to mikropigmentace

Šetrná metoda bez poškození pokožky

Tato metoda implantuje do pokožky hlavy organický pigment k dosažení vzhledu přírodního pigmentu ve vlasových koříncích – folikulech. Výsledný efekt dokonale imituje oholené vlasy. Tato metoda je šetrná a nedochází k poškození (např. ke zjizvení pokožky, jak je tomu u transplantace vlasů), pokožka se po zákroku snadno a rychle hojí. Pigment se implantuje do pokožky postupně a je potřeba celkově tří sezení pro optimální hustotu. Výsledný efekt vypadá realisticky a přirozeně.

Pro koho je tetování vlasů vhodné?

Před domluvou vhodného termínu je důležité si uvědomit, že mikropigmentace vlasů je určena lidem, kteří nemají problém si hlavu holit, resp. udržovat střih vlasů hodně nakrátko, ideálně 1 až 2 mm. Kombinaci odrostlejších vlasů s mikropigmentací nedoporučujeme.

Spolupracujeme s přední kosmetickou firmou

Spolupracujeme s přední světovou kosmetickou firmou se sídlem v New Yorku, USA. Spolupracovali jsme s touto firmou oficiálně na základě pracovního kontraktu jako tester po dobu tří let před započetí praxe v ČR. Získali jsem tím přístup k nejnovějším informacím a výsledkům výzkumu v této rozvíjející se oblasti kosmetického tetování. Tato firma s dlouholetou reputací v Evropě i USA nám díky exkluzivním kontaktům poskytuje i poradenské služby. Tyto odborné znalosti a techniku nyní přinášíme v praxi našim zákazníkům.

Jak dlouho tetování vlasů trvá?

Délka zákroku závisí na velikosti pigmentované plochy – přibližně 4 hodiny při částečné ztrátě vlasů až po 8 – 9 hodin při úplné ztrátě vlasů na temeni a zadní části hlavy.

Po absolvování všech tří doporučených sezení je možné dodatečné doplnění nebo úprava, např. snížení vlasové linie ( čtvrté sezení) za zvýhodněnou cenu a to do dvou měsíců od posledního zákroku.